cocktail-world.pl

cocktail-world.pl – moda, uroda, zdrowie, dieta

mezoterapia igłowa opinie
Uroda

Mezoterapia igłowa opinie: dlaczego warto z niej korzystać?

Na czym polega mezoterapia i jakie daje rezultaty? Sprawdź działanie mezoterapii igłowej i opinie o zabiegu, który jest jednym z największych hitów w gabinetach medycyny estetycznej.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest zarówno profilaktyka, jak i poprawa kondycji skóry oraz redukcja jej niedoskonałości. Może być wykonana na każdej skórze – niezależnie od jej typu oraz wieku.

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry, aby dzięki temu mogła ona otrzymać skoncentrowaną dawkę cennych związków jak witaminy, minerały, aminokwasy, ekstrakty z roślin, peptydy, osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy i inne. Dodatkowo sam proces nakłuwania aktywuje skórę do rozpoczęcia naturalnych procesów regeneracyjnych.

Koktajle z substancjami aktywnymi dostarczane są do skóry za pomocą standardowych zastrzyków lub specjalnymi pistoletami, które nakłuwają skórę na kontrolowaną głębokość.

Aby uzyskać optymalny wynik, zaleca się wykonanie serii zabiegów, a następnie, po jej zakończeniu, prowadzenie zabiegów przypominających w odstępach wskazanych przez lekarza medycyny estetycznej.

Mezoterapia igłowa – jakie ma wskazania?

Zabieg mezoterapii igłowej ma szerokie zastosowanie i może być wykonany z różnych wskazań. Kiedy warto zapisać się na zabieg?

Wskazania do wykonania mezoterapii igłowej:
– oznaki starzenia się skóry – zmarszczki, wiotkość, opadanie owalu twarzy
– nadmierna suchość skóry – ściągnięcie, łuszczenie
– przetłuszczanie się skóry – łojotok, rozszerzone pory, trądzik
– niejednorodna faktura i kolorystyka skóry – przebarwienia, skóra szara, ziemista
– cienie i obrzęki pod oczami
– rozstępy
– cellulit – skórka pomarańczowa
– nadmierne wypadanie włosów

Tak szerokie zastosowanie mezoterapii igłowej wynika z faktu, że podczas zabiegu stosuje się różne rodzaje substancji aktywnych, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb skóry.

Opinie o mezoterapii igłowej – dlaczego warto ją wybrać?

W przypadku zabiegu jak mezoterapia igłowa opinie są zdecydowanie pozytywne. Uczestnicy wskazują, że znacznie poprawia on kondycję skóry i pomaga w pozbyciu się niedoskonałości. Mezoterapia ma także przyszłościowe działanie – zabieg pozwala na opóźnienie procesów starzeniowych skóry.

Zalety mezoterapii igłowej:
– wysoka efektywność działania
– szerokie zastosowanie na różne problemy skórne
– pozwala na opóźnienie procesów starzenia się skóry
– bezpieczny zabieg o niskim ryzyku skutków ubocznych

Dzięki tak wielu korzyściom mezoterapia igłowa może być skutecznym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji cery.