cocktail-world.pl

cocktail-world.pl – moda, uroda, zdrowie, dieta

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z białego i żółtego złota
Zakupy

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z białego i żółtego złota

Pierścionek zaręczynowy to symbol miłości mężczyzny do kobiety. Zakup pierścionka jest nie lada wyzwaniem dla każdego mężczyzny. Jednak w sklepach z biżuterią pracują profesjonalni sprzedawcy, którzy po krótkim opisie wybranki serca wybiorą modele, które na pewno przypadną do gustu ukochanej.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe na każdą kieszeń

Pierścionkiem zaręczynowym mężczyzna pragnie pokazać swojej wybrance, że jest miłością jego życia. Oczywiście jest to tylko symbol, który dla większości pań ma jednak duże znaczenie. Pierścionek przede wszystkim powinien oddawać temperament i charakter kobiety. Najczęściej wybierane są pierścionki zaręczynowe z brylantem.

Dlaczego tak się dzieje? Czy inne kamienie szlachetne nie wchodzą w rachubę? Brylanty to najlepsi przyjaciele kobiet, tak przynajmniej wiele z nich twierdzi. Jest to kamień delikatny, a zarazem wyraża sobą dużą wartość symboliczną. Brylant pięknie lśni, tak jak powinna lśnić miłość pomiędzy kobietą i mężczyzną. Z racji tego, że jest wiele pierścionków z małymi brylantami, to można je kupić za niewielkie pieniądze. Nie trzeba wydawać wielu tysięcy złotych. Bo przecież w miłości nie o to chodzi. Ważne jest to, aby moment zaręczyn był wyjątkowy. Liczy się też element zaskoczenia, dlatego każdy mężczyzna powinien oprócz pierścionka przygotować odpowiedni anturaż.

Pierścionek zaręczynowy z białego i żółtego złota

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe coraz częściej wykonane są z białego złota, które jest popularne od wielu lat. Znaczna część kobiet preferuje taką biżuterię, która łączy w sobie klasyczne piękno i nowoczesną nutę nonszalancji. Bardzo ciekawie prezentują się pierścionki z białego i żółtego złota. Takie połączenie znakomicie wpisze się w gusta nowoczesnych kobiet, które lubią niebanalne rozwiązania. Oczywiście klasyczne żółte złoto jest zawsze w cenie i pięknie się prezentuje na palcu każdej kobiety.

Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z diamentami, szmaragdami i szafirami

Pierścionek zaręczynowy łączy w sobie wysoką jakość z niepowtarzalnym designem. Każda kobieta w dniu zaręczyn czuje się wyjątkowo i chce podzielić się tym wydarzeniem z całym światem. Dlatego pierścionek jest tak istotny, bo to właśnie on jest zawsze pokazywany wszystkim dookoła, z którymi narzeczeni dzielą się tą wspaniałą nowiną. Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe zdobione są pojedynczym kamieniem. Wiele modeli posiada dodatkowo mniejsze kamyczki, które pięknie lśnią na palcu.

Najczęściej mężczyźni wybierają pierścionki z diamentem. Jednak nie tylko diamenty zdobią pierścionki. Są także inne kamienie szlachetne, które wyglądają niezwykle okazale. Jednym z nich jest szmaragd, który zachwyca swoją zieloną barwą. Szmaragdy chętnie wybierane są również jako biżuteria ślubna. Drugim bardzo popularnym kamieniem jest czerwony rubin, który rzuca się w oczy już z daleka. Rubin jako symbol płomiennej miłości przypadnie do gustu wielu paniom, które cenią ponadczasowe rozwiązania. Trzecim, choć nie mniej cenionym kamieniem jest szafir, który charakteryzuje się intensywnym niebieskim odcieniem. Szczególnie pięknie prezentuje się w pierścionkach wykonanych z białego złota.

Jak dobrać rozmiar pierścionka?

Jednym z większych problemów jest dobranie odpowiedniego rozmiaru pierścionka zaręczynowego. Oczywiście chodzi o to, aby przyszła narzeczona nie wiedziała, że zaręczyny się zbliżają, dlatego najlepiej jest pożyczyć na jeden dzień pierścionek ze szkatułki i udać się z nim do jubilera. Można także poprosić siostrę, przyjaciółkę lub mamę ukochanej, aby pomogły w tej kwestii.