Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas Przemyslaw Szoplewski +48 883 592 955
© 2017 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
 • Barmani na każdą okazję

  Mobilne bary na każdą okazję

Klienci o nas

Karolina Paciorek

" Z pewnych względów (zawodowych) w ludziach cenie pasje i zaangazowanie, a w wykonywanej przez nich pracy, przede wszystkim dokładność,czystość, jakość i estetykę. Cocktails Word spełnia wszystkie te wymagania . Profesjonalizm w każym calu :) "

Daniel Gołąbiecki

"Pełny profesjonalizm, współpraca to czysta przyjemność. Na pierwszy rzut oka widać że to nie tylko praca, to także ich pasja :) Polecam!"Emotikon smile Polecam!

Ewa Poźniak

"Polecam !! Profesjonalne szkolenia prowadzone przez doświadczonych ludzi. Szeroki zakres wiedzy i umiejętności :)"

Milena Maciejuk

"Pyszne drinki i profesjonalna obsługa. Kolejka do baru na naszym weselu nie miała końca a to mówi samo za siebie:) Polecamy!!!"

Justyna Folda

"Najlepsza ekipa jaka znam pełna profesjonalizmu i zaangażowania gorąco polecam! :)"

  Blog

  BAR MOLEKULARNY NA TARGACH W DUSSELDORFIE
  BAR MOLEKULARNY NA TARGACH W DUSSELDORFIEBar molekularny to jedna z największych atrakcji ostatnich dwóch lat. Nie uszło to uwadze firmy Booth Construction, która zaprosiła nas do zorganizowania baru kawowego w połączeniu z drinkami molekularnymi podczas trwania targów w niemieckim Dusseldorfie. Całą relację znajdziecie poniżej. Więcej

  Pracowaliśmy dla: