Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 883592955 Przemyslaw Szoplewski +48 883 592 955
© 2018 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
 • Barmani na każdą okazję

  Mobilne bary na każdą okazję

Klienci o nas

Karolina Paciorek

" Z pewnych względów (zawodowych) w ludziach cenie pasje i zaangazowanie, a w wykonywanej przez nich pracy, przede wszystkim dokładność,czystość, jakość i estetykę. Cocktails Word spełnia wszystkie te wymagania . Profesjonalizm w każym calu :) "

Daniel Gołąbiecki

"Pełny profesjonalizm, współpraca to czysta przyjemność. Na pierwszy rzut oka widać że to nie tylko praca, to także ich pasja :) Polecam!"Emotikon smile Polecam!

Ewa Poźniak

"Polecam !! Profesjonalne szkolenia prowadzone przez doświadczonych ludzi. Szeroki zakres wiedzy i umiejętności :)"

Milena Maciejuk

"Pyszne drinki i profesjonalna obsługa. Kolejka do baru na naszym weselu nie miała końca a to mówi samo za siebie:) Polecamy!!!"

Justyna Folda

"Najlepsza ekipa jaka znam pełna profesjonalizmu i zaangażowania gorąco polecam! :)"

  Blog

  Piramidy z z 700 kieliszków prosecco na evencie 20 lecia firmy transportowej w hotelu Narvil.
  Piramidy z z 700 kieliszków prosecco na evencie 20 lecia firmy transportowej w hotelu Narvil. Po raz kolejny nasze doświadczenie zaprocentowało zleceniem budowy piramidy z 700 kieliszków prosecco podczas jubileuszu 20 lecia firmy transportowej, który odbył się w pięknym hotelu Narvil.  Więcej

  Pracowaliśmy dla: