Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 883592955 Przemyslaw Szoplewski +48 883 592 955
© 2018 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
 • Barmani na każdą okazję

  Mobilne bary na każdą okazję

FAQ

 • Co leży w waszym zakresie usług?
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz ułatwiając Wam skupienie się na innych rzeczach organizacyjnych przyjęcia zajmiemy się wszystkim począwszy od :
  • zakup asortymentu barowego (alkohol, świeże zioła, owoce, dodatki)
  • dostarczenie lodu
  • w razie potrzeby mycie i zbieranie szkła (pomocnik)
  • zapewnienie szkła koktajlowego
  • oraz wiele innych
 • Kto zajmuje się myciem i zbieraniem szkła?
  W 99% przypadków myciem i zbieraniem szkła zajmuje się obsługa sali. W przypadku problemów z zapewnieniem nam na bieżąco dostarczania czystego szkła, dodatkowo pracuje z nami pomocnik, który tym się zajmie przez całą noc. 
 • Ile czasu trwa obsługa barmańska podczas przyjęcia weselnego?
  Pracujemy na 2-3 godziny przed przybyciem gości na salę, kiedy to przygotowujemy się do obsługi. Zazwyczaj pracujemy do godziny 2:00, keidy to podczas większości przyjęć weselnych goście kończą korzystać z baru. Jednak jesli przy naszym barze znajdują się jeszcze goście zosatjemy dłużej, co nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.
 • Czy pracujecie na terenie całego kraju?
  Dzięki rozwojowi naszej firmy, zasięg nie stanowi dla nas najmnieszego problemu. Dojedziemy do Was w najodleglejsze zakątki kraju.
 • Ilu barmanów jest potrzebnych do obsługi mojego przyjęcia?
  Przywiązując ogormną wagę do jakości obsługi, przygotowywania dekoracji na bieżąco oraz kontaktu z gościem przy barze na przyjęciu do  90 osób pracuje jeden barman. Dwóch barmanów obsługuje maksymalnie 200 osób. W przypadku większych imprez ustalamy szczegóły indywidualnie.
 • Czy przygotowujecie także koktajle spoza karty?
  Kulturia picia koktajli powoli nabiera tempa w naszym kraju, lecz nie jest to jeszcze taki poziom aby każdy z gości znał koktajle z karty. Dlatego też dużą uwagę przywiązujemy do rozmowy z gościem przy barze i także przygotowujemy koktajle spoza karty, jeśli goście mają swoje ulubione smaki, które nie znalazły się w karcie.
 • Czy organizatorzy przyjęcia zapewniają barmanom miejsce przy stole?
  Nasz dzień pracy podczas Państwa przyjęcia nieżadko przekracza 24h (pakowanie, dojazd, obsługa), dlatego też miejsce przy stole i ciepłe posiłki zapewniają Państwo po Waszej stronie. My za to będziemy mogli na cały czas obsługi dać z siebie 200% energii :) 
 • Czy organizator przyjęcia zapewnia nocleg barmanom?
  W przypadku przyjęć dwudniowych lub jeśli dojazd przekracza 250 kilometrów a Państwo chcą abyśmy zostali do końca przyjęcia, po Państwa stronie jest zapewnienie noclegu. Tą kwestię z każdym z naszych klientów ustalamy indywidualnie.
 • Czy na pewno wystarczy produktów podczas trwania całego przyjęcia?
  Wykorzystując doświadczenie, które bez przerwy zdobywamy od 2009 roku podczas obsługi przyjęć czy eventów, zatowarowanie baru robimy w wystarczającej ilości aby niczego nie zabrakło do końca obsługi przyjęcia.
 • Czy zapewniacie lód?
  Lód w kostkach i kruszony jest wliczony w cenę obsługi i zapewniamy go po naszej stronie. Przywozimy go w specjalnych termoboxach, co pozwala przetrzymywać go w każdych warunkach bez utraty jego chłodniczych właściwości.

  Blog

  Czy warto wynająć barmana na wesele? Ile kosztuje drink bar na wesele.
  Czy warto wynająć barmana na wesele? Ile kosztuje drink bar na wesele. Bar na wesele to jedna z najpopularniejszych atrakcji ostatnich lat, która szturmem zyskała popularność na terenie całego kraju. Ci, z Was którzy bywają na przyjęciach weselnych nie raz wyczekiwali w niekończącej się kolejce do baru po orzeźwiające Mojito lub Sex on the Beach dla swojej ukochanej połówki. Dziś postaram się Wam przybliżyć temat z naszej perspektywy i odpowiedzieć na pytania: ile kosztuje i czy warto wynająć barmana na wesele. Więcej

  Pracowaliśmy dla: